Dr Martin Schwarz

Internetowa Apteka MINI pozwala zrobić zakupy, siedząc wygodnie w swoim fotelu. W dodatku oferuje ona darmową dostawę przy zamówieniach powyżej 149 zł. Zdecyduj się na wspólne zakupy z osobą z rodziny czy znajomym, a osiągnięcie takiej kwoty nie będzie stanowiło problemu.

I Ty możesz mieć białe zęby!

W Aptece MINI znajdziesz zarówno leki, jak i kosmetyki o różnym przeznaczeniu. To właśnie tutaj zamówisz preparat dwuskładnikowy Dr Martin Schwarz HOME COMFORT+. Dzięki niemu z łatwością wybielisz zęby, a to za sprawą aktywnych składników, których zadaniem jest usunięcie przebarwień z płytki nazębnej. Co najważniejsze produkt ten jest bezpieczny dla szkliwa. Nie powoduje on pojawienia się nadwrażliwości zębów. Warto też dodać, iż preparat nie ma w składzie fluoru, dlatego też osoby, które przyjmują fluor z innych źródeł, nie muszą obawiać się o jego przedawkowanie.

Zestaw Dr Martin Schwarz HOME COMFORT+ zawiera:

  • preparat aktywujący, który usuwa płytkę nazębną,
  • preparat wybielający,
  • nakładkę termoplastyczną,
  • instrukcję obsługi (w języku polskim).

Produkt ten można zamówić ww. aptece online za kwotę 169 zł. Oznacza to, iż jest on objęty darmową dostawą.

W ofercie Apteki MINI znajdziesz wiele innych produktów, także związanych z higieną jamy ustnej, a zatem pasty do zębów, płyny do płukania, szczoteczki do zębów, nici dentystyczne. W sklepie tym dostępna jest kategoria, w której umieszczane są produkty ze zbliżającą się datą ważności, a to oznacza, że są one tańsze. Przy okazji zakupów w aptece online zawsze warto zajrzeć w ten rejon sklepu.


Apteka Mini
Marii Skłodowskiej Curie 3
80-210 Gdańsk
tel. 58-621-02-14

Zobacz także:

Simon 15 - Electric24.pl

Simon 15 - Electric24.pl

Biedronka - promocyjna gazetka

Biedronka - promocyjna gazetka

Zestawienie platform do sprzedaży w sieci

Zestawienie platform do sprzedaży w sieci

Regały wysokiego składowania 

Regały wysokiego składowania 

Agro-Transhandel – skup bydła mięsnego

Agro-Transhandel – skup bydła mięsnego

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się młodym zespołem, który pomaga zarówno osobom szukającym pracy jak i pracodawcom. Tworzymy strategię marketingową i budujemy zespół szukając najlepszych specjalistów z branży.